obchod

4 v 1 Dálkové RJ11 RJ45, USB, BNC LAN Síťový Kabel Tester pro UTP, STP Kabely Tracker Detektor Nástroj X6HA

412.26 Kč 309.25 Kč

Dostupnost : Skladem

  • sku: p9375
Přidat do košíku

Štítky: svářečku optických vláken, dvi vlákniny, fluke network, infračervené tester, samice rj45 krimpovací, konektor rj11, tester dálkového ovládání, kab network tester, network tester, 10cm kabel ethernet.

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

OOTDTY

Funkce:

Test 4 typy kabelů: RJ-45, RJ-11, USB a BNC. Test instalované kabeláže nebo patch kabely.

Testy stíněný (STP), nebo nestíněné (UTP) LAN kabelů.

Test štíty v USB kabely.

Můžete vyzkoušet od 2 vzdálené body.

Pager poskytuje zvukový zvěstování výsledky testů.

Vzdálené jednotky obchodech v Hlavní jednotce.

BNC 25/50 Ohm indikace.

Přímý nebo křížený indikace.

Led diody signalizují připojení a chyby drát a kolíky.

RJ-11/RJ-45 jsou vybaveny 50u zlacení. 300 metrů testovací vzdálenost (RJ-45/RJ-11/BNC).

Ergonomický přenosný kapesní design.

Napájen 9V Alkalickou baterii. (Není součástí balení)

Pohodlné battery přístup.

Indikátor Nízkého Stavu Baterie.

Jednoduchý jedno tlačítko test.

Rychlost testování.

S měkkou koženou tašku pro přenášení.

Specifikace:

Napájení: 1 x 9V Alkalická Baterie (Není Součástí balení)

Materiál: Plast a Kov

Velikost: přibl.106x182mm/4.17x7.17v

Barva: Jako obrázky zobrazeno

Množství: 1 Sada

Poznámka:

Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Balíček Zahrnuje:

1 Sada x Kabel Tester

(další příslušenství demo na obrázku není v ceně)

  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: X6HA4NB502593
  • Velikost: .106x182mm/4.17x7.17in
  • Značka: OOTDTY

Související produkty


100 KS 99% Úspěchu Vložené SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH SM, MM optický SC, rychlé konektor adaptéru Pole Sestavy
obchod

100 KS 99% Úspěchu Vložené SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH SM, MM optický SC, rychlé konektor adaptéru Pole Sestavy


298.42 Kč 295.55 Kč

Zajištění Kvality 99% Úspěšnost (Kompletní Nové Příslušenství) Ztráta Return loss>45db (vysoká kvalita) Neústupný Americký Keramická Objímka Cargille NÁS Dovozní Odpovídající Teplota Kapaliny -40 až +75 ° C Podrobnosti O Produktu: Před Y ou Koupit 1: Všechny

Přidat do košíku
DHL Doprava INNO LBT-20/ LBT-21 baterie pack pro IFS-10/ IFS-15/ View / 3/ View / 5/ View 7 fusion splicer
obchod

DHL Doprava INNO LBT-20/ LBT-21 baterie pack pro IFS-10/ IFS-15/ View / 3/ View / 5/ View 7 fusion splicer


5 526.30 Kč 5 305.25 Kč

INNO LBT-20/ LBT-21 Baterie pro IFS-15/ Zobrazit 3/ 5/ 7 fusion splicer Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs

Přidat do košíku
100KS FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC rychlé konektor SC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor SC Konektor doprava Zdarma
obchod

100KS FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC rychlé konektor SC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor SC Konektor doprava Zdarma


1 508.68 Kč 784.51 Kč

100KS vysoce kvalitní SC single-mode fiber optic SC APC rychlospojka FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor doprava Zdarma Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější způsob, jak dodat zboží do vašich

Přidat do košíku
Připojte Se Do Našeho Newsletter