obchod

GLC-T-Cisco Kompatibilní 10/100/1000BASE-T SFP Měď RJ-45 100m Vysílač

331.58 Kč

Dostupnost : Skladem

  • sku: p9390
Přidat do košíku

Štítky: 10g sfp, 10g sfp rj45, cisco switch, 10g sfp switch, internetkabel, expresscard, cisco rack, konektor rj11, sfp 10gb sr, sfp.

GLC-T-Cisco Kompatibilní 10/100/1000BASE-T SFP Měď RJ-45 100m Vysílač

Produkt Stav:

NOVÉ

Vlastnosti Produktu:

Až 1.25 Gb/s bi směrový data odkazy

Hot-pluggable SFP rozměry

Nízký ztrátový výkon(1.05 W typická)

Kompaktní RJ-45 konektor montáž

Plně kovové pouzdro, pro nižší EMI

RoHS a olovo-zdarma

Jediné +3.3 V napájení

10/100/1000 BASE-T operace v hostitelských systémů s SGMII rozhraní

1.25 Gigabit Ethernet over Cat 5 kabel

Aplikace:

1.25 Gigabit Ethernet over Cat 5 kabel

Záruka:

Slibujeme, že všechny inzerované optické vysílače jsou zbrusu nové s novými komponenty a díly a naprosto nikdy nepoužívejte staré a repasované materiály. Všechny optické vysílače byly prostřednictvím funkční testování a stárnutí test. Nabízíme 3 roky záruka pro všechny optické vysílače od data odeslání.

Vrací:

1, poskytujeme 1 rok výměnu a 3 roky údržbu záruky.

2, Naše záruka se nevztahuje na zneužití, fyzické poškození, poškození vodou, ztráty, či odcizení.

3, Všechny nákupy mohou být vráceny within14 dní od data zakoupení za plnou náhradu nebo výměnu.

4, Všechny výrobky musí být v původním stavu.

  • Značka: LODFIBER
  • Číslo Modelu: GLC-T-A

Související produkty


100 KS 99% Úspěchu Vložené SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH SM, MM optický SC, rychlé konektor adaptéru Pole Sestavy
obchod

100 KS 99% Úspěchu Vložené SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor FTTH SM, MM optický SC, rychlé konektor adaptéru Pole Sestavy


298.42 Kč 295.55 Kč

Zajištění Kvality 99% Úspěšnost (Kompletní Nové Příslušenství) Ztráta Return loss>45db (vysoká kvalita) Neústupný Americký Keramická Objímka Cargille NÁS Dovozní Odpovídající Teplota Kapaliny -40 až +75 ° C Podrobnosti O Produktu: Před Y ou Koupit 1: Všechny

Přidat do košíku
30KM měřící rozsah Pero typ Optické Fiber Visual Fault Locator 30 mw Komshine KFL-11P-30 Optické Vlákno Laser hliníkové slitiny materiálu
obchod

30KM měřící rozsah Pero typ Optické Fiber Visual Fault Locator 30 mw Komshine KFL-11P-30 Optické Vlákno Laser hliníkové slitiny materiálu


660.95 Kč

Snadné Přenášení Pero typ Optické Fiber Visual Fault Locator 30 mw Komshine KFL-11P-30 Optické Vlákno Laser Série Komshine KFL Vizuální Lokátor chyb (VFL), který je Nový, určený pro Poecket velikosti červený zdroj světla pro staveniště dělníci, kteří potřebují najít náhradu škody

Přidat do košíku
Připojte Se Do Našeho Newsletter